< Zpět na hlavní stranu

Jak to funguje

Jak to funguje

Cyklista Igor oslaví cyklistiku tím, že objede na kole poháněném lidskou silou celý svět za 80 dní. Igorova cesta začíná 14. července a končí 1. října ve Světový den cyklistiky. Igor si vytyčil 90 míst, kterými na své cestě projede. Celá trasa měří bez přeletů 35 000 km. Igorova trasa kolem světa je inspirovaná cestou kolem světa na kole, kterou před lety v rámci expedice TURN AROUND THE GLOBE urazil Roman Posolda, zakladatel a duše Kol pro Afriku.

K tomu, aby Igor dokázal absolvovat celou trasu ho musí podpořit 1750 účastníků a vyšlapat za něj 35000 kilometrů. Účastník oslavy se při registraci zaváže zdolat 20 km, čímž posune Igora na jeho cestě kolem světa o ušlapanou 20ti kilometrovou vzdálenost. Zároveň se svou registrací zaváže vyzvat, či nominovat k účasti NA IGORA 2 osoby přes sociální sítě.

Igor bude na oplátku informovat skrze své příspěvky o každém z 90ti míst své cesty, které díky ušlapaným kilometrům ostatních slavících cyklistů dosáhl. Úspěch Igorovy cesty kolem světa závisí na všech ostatních cyklistech, kteří ho podpoří. Zážitků z oslavy bude tolik, kolik slavících cyklistů se o ně s Igorem podělí.

Chceš-li se přidat, roztočit kolo a oslavit s Igorem cyklistiku na cestě kolem světa, postupuj dle následujících kroků:

 1. Zaregistruj se k oslavě a ušlapej na kole 20 km.
  Každý účastník oslavy posune Igora o 20 km na jeho cestě kolem světa. Kolik urazil Igor kilometrů sleduj zde.
 2. Sdílej své zážitky s Igorem
  Igor přispívá příspěvky z cesty do facebookové skupiny NAIGORA a na Instagram #naigora. Sdílej i ty zážitek ze své cyklotrasy a roztoč oslavu. Můžeš přispět i k šíření cyklotras a dobrých tipů na cyklovýlety v České republice.
 3. Vyzvi další 2 přátele
  Pokud chceš podpořit zábavu a posunout Igora ještě dál, sdílej svou účast na oslavě na svém profilu a vyzvi či nominuj k účasti NA IGORA další 2 své přátele.
 4. Sleduj Igora na cestě kolem světa až do cíle
  Ze všech 90ti míst cesty kolem světa přináší Igor všem spolu slavícím cyklistům zážitky z míst, kterými projíždí. Igorovy příspěvky přenesou i vzpomínky Romana Posoldy z kolové expedice AROUND THE GLOBE. Jak se šlape na kole cestou kolem světa uvidíš zde. Až Igor dojede do cíle, vylosuje jednoho výherce ceny oslavy :
  1. repasovaný model městského jízdního kola pod značkou KOLA PRO AFRIKU.
 5. Zásady zpracování osobních údajů
  Správcem poskytnutých osobních údajů podle čl. 4 bodu 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je společnost Kola pro Afriku, o.p.s., IČ: 29397596, se sídlem Závodní 2006/101, 700 30 Ostrava – Zábřeh, zapsaná v rejstříku obecně prospěšných společností vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu O, vložce číslo 321.

  Pro účast na oslavě NA IGORA poskytuje účastník při registraci vstupenky správci osobních údajů svůj email, jméno a příjmení a kontaktní adresu. Tyto údaje jsou správcem zpracovávány za účelem slosování o výherní cenu oslavy a budou správcem uchovávány po dobu 1 roku od získání souhlasu. Když účastník oslavy poskytne při registraci souhlas se zpracováním osobních údajů i souhlas se zasíláním newsletteru, budou jeho kontaktní údaje správcem zpracovávány do doby žádosti o výmaz osobních údajů. Správce provede výmaz bez odkladu na základě žádosti subjektu osobních údajů, zaslané buď na email info@kolaproafriku.cz nebo na poštovní adresu správce.

Chci se zapojit